loader image

holistyczne podejście

NAJSZYBSZA PRO AGENCJA OD WIDEO-MARKETINGU

Skutecznie wpływamy na sprzedaż i wizerunek

POWIERZ SIĘ NAM 30 EKSPERtOM Z PONAD 10-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Staniemy się Partnerami w biznesie – zadbamy o wizerunek, sprzedaż i czas. Tworzymy filmy i wszystko co multimedialne. Projektujemy doświadczenie klienta sprawiając, że spojrzy na Twoją markę na nowo. Podchodzimy do każdego wyzwania holistycznie i zwinnie. 

SZUKASZ NAJLEPSZEJ OPCJI?

Porozmawiajmy i poznajmy się lepiej

Świat nie jest czarno-biały, czasami potrzeba odważnych i nieszablonowych rozwiązań, czasami nie wiemy jak zdefiniować nasze potrzeby. Pomyślmy nad tym razem, a jeśli chcesz się dodatkowo utwierdzić w przekonaniu, że warto – zobacz więcej informacji o naszej Grupie.

ONI NAM ZAUFALI

NASI KLIENCI

Dołącz do naszych kilkudziesięciu zadowolonych Klientów – małych i średnich firm, korporacji, instytucji, startupów i fundacji,  którym udowodniliśmy, że dobry wideo-marketing po prostu działa. 

ONI NAM ZAUFALI

NASI KLIENCI

Dołącz do naszych ponad 100 zadowolonych Klientów – małych i średnich firm, korporacji, instytucji, startupów i fundacji,  którym udowodniliśmy, że dobry wideo-marketing po prostu działa. 

film mówi więcej

Nasz showreel zobacz, co robiliśmy

poznajmy się

Eksperci od nowych mediów

Ponad 7 lat temu, powstała marka Profesjonalna.TV. Stworzyli ją eksperci medialni z wieloletnim doświadczeniem, którzy zauważyli lukę na rynku marketingu w Polsce. Segment wideo-marketingu był wtedy traktowany po macoszemu, produkty były za drogie lub nieodpowiednio dopasowane. 

Okiełznanie nowoczesnych mediów, w których się specjalizujemy, to skomplikowane wyzwanie. W tym dynamicznym środowisku, które wymaga ciągłego dokształcania się i wyłapywania trendów, warto słuchać ludzi, którzy z niego pochodzą i zarazem je kształtują. Stare, sprawdzone metody już nie zadziałają. Dziś postaw na zwinność i eksperymenty, a jutro czerp zyski. 

  • team,trans-min

poznajmy się jeszcze lepiej

Jacy jesteśmy

Jesteśmy zespołem ponad 30 ekspertów, których łączy miłość do dobrej herbaty i jeszcze lepszego wideo-marketingu.

Do projektów podchodzimy holistycznie, bo wiemy, że sam marketing to tylko część całości, a problemy trzeba rozwiązywać kompleksowo.

Pracujemy szybko i efektywnie, a przy tym jesteśmy elastyczni, co znaczy, że dostosowujemy nasze zasoby do projektu i klienta – jego potrzeb i możliwości, także pod kątem budżetu. Poniżej pewnej kwoty jednak nie schodzimy, ponieważ wtedy nie moglibyśmy wziąć odpowiedzialności za wyniki.
Przekonaj się, że jesteśmy profesjonalni nie tylko z nazwy.

poznaj nasze podejście

Agile marketing

Domyślamy się, że możesz nie wiedzieć, co to znaczy, więc szybko służymy wyjaśnieniem. W ramach tzw. Manifestu Agile zawarto zestaw wartości i zasad, które mają pomóc w skutecznej realizacji projektów. Podejście agile pochodzi z branży IT, i choć też się tym częściowo zajmujemy, praktykujemy własną wersję dla marketingu – Agile Marketing.

A więc w świetle tych wartości – Klient jest zawsze w centrum naszej uwagi. Cenimy sprawną komunikację i feedback, a nasze zespoły są interdyscyplinarne, co znaczy, że mamy szerokie spektrum usług. Uważamy, że lepiej działać, niż stać w miejscu. Tworzymy, mierzymy i rozwijamy się – i tak w zapętleniu bez końca.

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

OFERTA DLA FIRM WZMOCNIJ WIZERUNEK I SPRZEDAŻ SWOJEJ FIRMY

Jeśli jesteś właścicielem lub pracujesz w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie, start-upie lub dopiero wyruszasz na swoją przygodę z przedsiębiorczością – to opcja dla Ciebie. Jeśli ten opis nie pasuje do Ciebie, przewijaj dalej. 

ROBIMY

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

OFERTA DLA KORPORACJI POSTAW NA STABILNEGO PARTNERA

Jeśli pracujesz lub reprezentujesz dużą firmę, klienta korporacyjnego lub instytucjonalnego, na rynku krajowym lub międzynarodowym – to miejsce dla Ciebie. Jeśli ten opis nie pasuje do Ciebie – kontynuuj.

DOBRY

Wybierz coś dla siebie

OFERTA DLA AGENCJI ZATRUDNIJ SOLIDNEGO PODWYKONAWCĘ

Jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem agencji marketingowej, reklamowej, interaktywnej i chcesz zatrudnić solidnego podwykonawcę lub potrzebujesz partnera od zadań specjalnych – to miejsce dla Ciebie.  Jeśli ten opis nie dotyczy Ciebie – kontynuuj. 

MARKETING

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

OFERTA NA EVENTY POWIERZ NAM MARKETING SWOJEGO WYDARZENIA

Jeśli jesteś organizatorem  wydarzenia stacjonarnego czy online lub w jakiś sposób jesteś zaangażowany w jego organizację i potrzebujesz partnera do obsługi filmowej, medialnej, IT i marketingowej – to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli opis do Ciebie nie pasuje – kontynuuj.

I FILMY

NASZE POZOSTAŁE SPÓŁKI

EKSPERCI.TV

Platforma do wydarzeń online oraz zarabiania na sprzedaży wiedzy

NGO.TV

Wsparcie medialne dla Fundacji, Stowarzyszeń i całego III Sektora

Profilmowcy.tv

Usługi wideo i foto dla osób prywatnych

Studio w lublinie

Dedykowana przestrzeń webinarowo-reklamowa w Lublinie oraz Studio Mobilne

  • Dla firm
  • Dla korporacji
  • Dla agencji
  • Dla eventów
  • Usługi dodatkowe

cyfry się zgadzają

MY W LICZBACH

Eksperci od spraw niemożliwych

Zmienne wymagania i priorytety, zlecenia na wczoraj, dynamiczne wyzwania – to nasza codzienność. Rozumiemy potrzeby i problemy klientów, ale nasza przewaga polega na tym, że zawsze znajdujemy skutecznie rozwiązanie.

Gwarantujemy Ci:

0

osób w zespole

0

zrealizowanych projektów

0

projektów na ASAP

0

średni budżet

KILKA SŁÓW OD PREZESA

Porozmawiajmy szczerze

Średnia wartość inwestycji naszych klientów wynosi 16 000 zł netto na projekt. Pozwala to na produkcję konkretnej treści wideo, która przynosi klientom konkretne efekty.

 

Za takie pieniądze można kupić na kilka miesięcy billboard lub wydrukować mnóstwo ulotek. Można także za nie kupić aparat z obiektywem i próbować uczyć się podstaw świata mediów przez kilkaset godzin. Zgodnie z tym co mówią poradniki samo nagranie wideo jest proste. Zrobienie jednak z niego użytecznego narzędzia promującego Twój biznes takie już nie jest. Jak mamy awarię auta to idziemy do mechanika zamiast uczyć się budowy współczesnych samochodów z internetu. Możesz poświęcić wiele godzin na naukę tworzenia filmów i realizacji transmisji. Możesz także w tym samym czasie poświęcić tyle samo godzin na Twój biznes.

 

My już mamy wiele takich godzin za sobą i powiemy Ci szczerze – jeśli wideo ma dla Ciebie zarabiać, to zainwestuj w ludzi, którzy poświęcili swoje życie dla skutecznej komunikacji wizualnej. Skupiając się na własnym biznesie rozwijasz go. A my to pokazujemy światu.

 

Nowa rzeczywistość to cyfrowy ocean. Profesjonalne wideo niech będzie Twoim żaglem.

 

Iwo Jabłoński, Prezes Grupy Profesjonalna.TV

spytaj naszych klientów

Zobacz, co mówią ludzie

Pogromcy ASAPów bez żadnych Fuckupów

Pewnie interesują Cię historie naszych projektów i chciałbyś poczytać nasze Case studies oraz poznać nasze spojrzenie na świat marketingu i biznesu.

 

W tym celu zapraszamy na naszego firmowego Bloga! Znajdziesz tu również nowości branżowe i garść przydatnych informacji. 

MOŻE SIĘ SKUSISZ?

Zapisz się na Newsletter

Obiecujemy, że będziemy wysyłać jedynie wartościowe informacje, które sami chcielibyśmy dostać na skrzynkę mailową. Nie będziemy Cię też spamować wiadomościami – jeden mail na tydzień. Przemyśl to, bo warto!

Dołączając do naszego Newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

CZAS NA ROZMOWĘ I SPOTKANIE

KONTAKT

Pora zrobić wielki krok do realizacji Twoich potrzeb i rozwiązania Twoich problemów!

 

Z wielką chęcią wymienimy maile, porozmawiamy z Tobą przez telefon, zrobimy wideokonferencję lub spotkamy się na żywo.

 

Jeśli przychodzisz do nas z konkretnym pomysłem i masz już wszystkie informacje dla nas – wypełnij formularz z Briefem. 

 

Nasz Account skontanktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Jeśli potrzebujesz szybszej reakcji skorzystaj z naszego telefonu alarmowego (tak, mamy coś takiego). 

MAMY COŚ EKSTRA

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zostaw swój numer telefonu, a nasz Account Manager skontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu rozmowy.